<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=132419" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Димитър Стоя...

Грузия нанесе срамна загуба на националите ни по футбол (видео)

05 Юни 2022
0 10922

Грузия нанесе срамна загуба на националите ни по футбол. Мачът се изигра в Разград и завърши 2:5 за гостите.

Футболист от Висшата лига оцеля в екшън с 29 изстрела пред бразилска дискотека

Срещата бе част от турнира Лига на нациите. Там сме в група със Северна Македония, Грузия и Гибралтар. Със северномакедонците завършихме 1:1 преди няколко дни. Така че сме на незавидното трето място за момента.

Грузинците биха две дузпи в мача. При втората топката срещна страничната греда на Николай Михайлов.

2:5 Стефанов (80)

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов си тръгна още преди полувремето на двубоя от Лигата на нациите между “лъвовете” и Грузия.

Той бе заел мястото си в ложата на стадион “Хювефарма Арена” в компанията на Йордан Лечков, Георги Иванов – Гонзо и Михаил Касабов.