<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=153417" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

И Везенков не успя да спаси “Олимпиакос“ в Истанбул

01 Декември 2022
0 51

И Везенков не успя да спаси “Олимпиакос“ в Истанбул.

Александър Везенков и неговият “Олимпиакос“ допуснаха загуба при гостуването на “Анадало Ефес“ със 71:82 в мач от Евролигата.

Най-добрият български баскетболист отново беше над всички за гръцкия гранд. Везенков реализира 18 точки, овладя 3 борби и даде 3 аситенции за малко над 34 минути на паркета.

И Везенков не успя да спаси &#8220;Олимпиакос“ в Истанбул
Източник:euroleaguebasketball.net

“Олимпиакос“ имаше преднина в резултата след изиграването на първите 2 четвърти. Но второто полувреме домакините, водени от Уил Клайбърн, стигнаха до успеха. Американецът беше над всички и завърши с 24 точки.

Най-добрият баскетболист в света извън НБА е българин

“Олимпиакос“ остава с положителен актив от 7 победи и 4 загуби. “Анадолу Ефес“ е с 6 успеха и 5 поражения.

Източник: Twitter