<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=153362" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Ето как "Левс...

“Левски” спря “Лудогорец” за върха (видео)

01 Декември 2022
0 95

“Лудогорец” и “Левски” завършиха 0:0 в отложен мач от 6-тия кръг на Първа лига. Това официално бе и последният мач за първенството през календарната година.

След това равенство “Лудогорец“ ще зимува на второто място, на точка от водача ЦСКА. „Сините“ пък остават шести във временното класиране, а негативната серия без победа в първенството вече е 8 мача.

&#8220;Левски&#8221; спря &#8220;Лудогорец&#8221; за върха (видео)
източник: sportal.bg

В самият двубой имаше много интересни моменти. През първата част ВАР отмени дузпа отсъдена в полза на шампионите. През второто полувреме потърпевш от намесата на видео асистент арбитъра се оказаха гостите. Гол на Георги Миланов бе отменен заради нарушение извършено от халфа.

“Левски” няма победа над “Лудогорец” в цели 19 срещи, като последният успех на тима от “Герена” е отпреди повече от шест години, когато през 2016-а Божидар Краев отбелязва победния гол за 1:0.

Ето как “Левски” ще се опита да победи “Лудогорец”

Двата отбора ще се срещнат още веднъж до края на годината. В неделя “Лудогорец” приема “Левски” в 1/8-финален мач от турнира за Купата на България.