<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=116331" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Странна футболна радост: играч си свали гащите при отбелязване на гол (видео)

25 Януари 2022
0 453

Странна футболна радост: играч си свали гащите при отбелязване на гол.

Какво можем да очакваме от българския отбор в “Лигата на нациите”? (видео)

Става дума за 34-годишния сръбски нападател Никола Комазец. Той защитава цветовете на тайландския “Аютая Юнайтед”, който игра срещу “Пфаре Юнайтед” и стигна до драматично равенство. Комазец отбеляза изравнителния гол за 2:2 в 97-ата минута на двубоя.

Мачът бе изключително драматичен. Отборът на “Аютая” поведе с 1:0, но гостите изравниха с попадения в 86-ата и 93-ата минута. Дойде обаче изравнителното попадение на Комазец, което обра точките не като майсторство не като изпълнение, а като изразена радост след гола.

Сърбинът свали своите шорти и ги надяна на главата си, а видеото стана хит в социалните мрежи. Естествено футболистът получи жълт картон за действието си.

Източник: dsport