<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=117838" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Ексклузивен ...

Непохватен вратар си заби уникален автогол (видео)

06 Февруари 2022
0 2721

Непохватен вратар си заби уникален автогол. Стражът на мароканския Рапид Уед Зем – Мехмед Уая си вкара един от най-нелепите автоголове в историята на футбола.

Обвиниха вратарката на женския национален отбор по футбол на Иран, че е мъж, след страхотна игра (снимки)

Неговият тим допусна поражение с 0:2 от борещия се за оцеляване Хасания Агадир. Двата отбора премериха сили в мач от 16-тия кръг на мароканския шампионат.

В 80-ата минута домакините от Рапид изоставаха с 0:1, когато Уая прати топката в мрежата си и подари трите точки на Хасания.

Видео от комичния автогол обиколи Twitter и събра над милион гледания. Топката беше върната към Уая. Той не успя да я овладее и в опита си да я изрита в корнер, я прати със страшна сила в мрежата си.

Миналото лято и вратарят на Хаити Хосуе Дюверже стана хит в социалните мрежи заради автогол. Той провали отбора по комичен начин в световната квалификация срещу Канада.

Тимът на Хаити бе загубил с 0:1 у дома в първия сблъсък с “кленовите листа”. Но нещата в реванша вървяха добре… поне до началото на втората част. Тогава защитникът Кевин ЛаФранс върна топката към вратаря Дюверже. Стражът обаче сякаш забрави как се играе футбол. Резултатът бе комичен автогол.

Вижте повече: Вратарят на Хаити провали отбора си с безумен автогол (видео).