<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=160331" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Наказаха "ста...

“Ливърпул” и “Челси” спукаха топката в скучен мач (видео)

21 Януари 2023
0 37

“Ливърпул” и “Челси” завършиха 0:0 в едно от дербитата на 21-вия кръг на Висшата лига. За мениджъра на “червените” Юрген Клоп това беше юилеен мач номер 1000 в неговата кариера.

На ”Анфийлд”, имаше повече битка, скука и малко чисти голови положения. ” Челси” вкара гол още в 3-ата минута чрез Кай Хаверц, но след намесата на ВАР попадението не бе признато. В 32-ата минута пък Алисон Бекер спаси домакините от инкасиране на попадение след като отрази удар на Бадиашиле.

През второто полувреме 100-милионната покупка на “сините” Михайло Мудрик направи своя дебют и дори имаше шанс да се разпише, но не уцели рамката на вратата. Друг зимен трансфер, но в състава на “Ливърпул” Коди Кагпо също имаше положение за гол, но и той не намери път към мрежата.

Така след това равенство  ”мърсисайдци” записаха трети пореден мач без победа във Висшата лига и са на 8 място на 9 точки от четвъртия “Нюкасъл”. “Челси” от своя страна е десети също със 29-точки, колкото има и “Ливърпул”.