<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=156080" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Следва: Скандалите н...

Марк Зукърбърг обяви, че пост на Меси в Инстаграм е разбил рекордите (СНИМКА)

20 Декември 2022
0 5176

Марк Зукърбърг обяви, че пост на Меси в Инстаграм е разбил рекордите. Новината е буквално от преди няколко минути и бе обявена във Фейсбук от американеца.

Най-известният готвач наглее да се снима с Меси (видео)

Става дума за публикацията на Лео Меси след спечелването на Световното първенство по футбол в Катар. Снимката на аржентинеца е направила над 63 млн. харесвания. Но и само за секунди 25 млн. коментара.

Меси пусна и още интересни кадри с купата, която до момента не беше печелил. Те също са любими на неговите фенове.

Вижда се, че аржентинецът доста се радва на така желаното от него футболно отличие. До момента Меси само не бе ставал световен шампион.

Мачът

Припомняме, че Аржентина победи Франция на финала на Мондиала в Катар. Резултатът в редовното време завърши 3:3 след обрати и драма. Дори накрая французите можеха да победят, въпреки че през по-голямата част от мача не бяха отправили удар по посока на аржентинската врата.

При дузпите аржентиците бяха по-точни и концентрирани. Така те станаха световни шампиони. В турнира иначе те допуснаха само една загуба на старта – от Саудитска Арабия. Тогава доста футболни анализатори отписаха “ла селесте”, но явно тази загуба ги е стреснала. В следващите мачове видяхме различно лице от Меси и компания. А накрая футболът им наистина бе от световна класа. Те се виждаха и победители още в редовното време, тъй като водеха с 2:0 комфортно. Тогава треньорът им изкара Ди Мария и играта потръгна надолу.

Все пак всичко е добре, когато завършва добре.