<iframe width="560" height="315" src="https://dev.gospodari.com/embed-2?id=56861" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Валери Божинов получи директен червен картон, без да е играл и минута за новия си отбор в Италия (снимки)

24 Февруари 2020
0 11129

Валери Божинов не успя да дебютира по най-успешния начин за новия си клуб “Пескара”, пише Gong.bg.

Бившият нападател на “Ботев” Враца бе на пейката за своя “Пескара” срещу Кротоне, но в 27-ата минута реферът Иван Робилота го изгони с директен червен картон.

ВАЛЕРИ БОЖИНОВ В КРАЙНА СМЕТКА ЩЕ ИГРАЕ В ИТАЛИАНСКИЯ “ПЕСКАРА”

Това се случи при резултат 1:0 за “Кротоне” след гол на Сими. Причината за отстраняването от пейката на българина са сериозни обиди към четвъртия съдия.

ВАЛЕРИ БОЖИНОВ СИ НАМЕРИ ОТБОР, ЩЕ ИГРАЕ ЗА ИТАЛИАНСКИЯ “КАТАНИЯ” ОТ СЕРИЯ C

Очаква се федерацията на италианския футбол да санкционира Божинов да не играе в следващите два мача за тима на “Пескара”.

“Пескара” загуби вчерашния мач с 1:4.

Източник: Gong.bg